Co możemy Ci zaoferować?

Ciepło

Zajmujemy się wszystkim, co daje ciepło, od kotłowni gazowych, przez ogrzewanie podłogowe, ścienne, grzejnikowe, pompy ciepła, a nawet instalacje solarne.

Klimatyzacja

Od standardowego freonu, po wodę lodową. Bez względu na to, czym Twoja instalacja będzie zasilana, my na pewno się nią zajmiemy.

Woda

Instalacje wody użytkowej, przyłącza oraz pompownie przeciwpożarowe to tylko niektóre z naszych możliwości.

Gaz

Wykonujemy kompleksowe instalacje gazowe oparte o gaz ziemny, jak i płynny. Ogrzewanie hal poprzez promienniki jak również o nagrzewnice gazowe. Montujemy również wszelkich rozmiarów zbiorniki gazowe.

Kanalizacja

Instalacje kanalizacji deszczowej oraz sanitarnej, przyłącza, sieci kanalizacyjne oraz instalacje ciśnieniowe.

Wentylacja

Wentylacja, odzyskiwanie ciepła z powietrza, oddymianie oraz instalacje napowietrzania. Wszystko to możemy założyć w każdym z Twoich obiektów.

Izolacja techniczna

Wykonujemy izolację techniczną z kauczuku, wełny mineralnej i polietylenu. Wykonujemy instalacje sanitarne w płaszczu z blachy ocynkowanej, aluminiowej oraz nierdzewnej.

Przeglądy i roboty przeciwpożarowe

Przeglądy, konserwacje, naprawy hydrantów i gaśnic; impregnacja ogniochronna tkanin, drewna, papieru; malowanie ogniochronne elementów stalowych; oznakowanie budynków znakami ewakuacyjnymi i p-poż; przejścia p-poż, dylatacje p-poż; dokumentacja p-poż

pl_PLPolski